Typy kempov a programy / 2018

Superintenzívny camp (9-16r) – 4 hodiny denne s trénerom – v skupinách max. 5-8 detí.  Určené pre začiatočníkov ako aj pokročilých. Deti sú rozdelené podľa úrovne tenisu do skupín /začiatočníci – pokročilí/ . Za týždeň dieťa nadobudne zručnosti vo forhende, bekhend, servis , volej, smeč a taktiku hry. Niektorí zvládnu aj záverečný turnaj. Okrem tenisu čaká na dorastencov motokáry 1x do týždňa, 1x splav dunaja s majstrom sveta dorastnecov v kvadriatlone /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/, squash, Spartak race, bubnomania, netradičné športy /mollky, petangue, freesbe/, florball turnaj, Baby kuchar bez čapice, barmanská show, cestovateľské utorky s malým Bubákom, melonový maraton na troj – kolobežkách, skuter games. Záverečný turnaj na konci týždňa. Celodenná strava s výberom z 3 jedál, pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori.

Normálny camp (7-12r) je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých – 2 hod denne tenisu a rocvičky. Po týždni by dieťa malo ovládať základy forhend, bekhend, servis a volej. Možnosť pokračovať od septembra. Za týždeň dieťa nadobudne zručnosti vo forhende, bekhend, servis , volej, smeč a taktiku hry. Niektorí zvládnu aj záverečný turnaj. Okrem tenisu čaká 1x splav dunaja s majstrom sveta dorastnecov v kvadriatlone /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/, squash, Spartak race, bubnomania, netradičné športy /mollky, petangue, freesbe/, florball turnaj, Baby kuchar bez čapice, barmanská show, cestovateľské utorky s malým Bubákom, melonový maraton na troj – kolobežkách, skuter games. Záverečný turnaj na konci týždňa. Celodenná strava s výberom z 3 jedál, pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori.

Teenage camp (10-16r) –4 hodiny denne s trénerom – v skupinách max. 5-9 detí.trénerom. Určené pre začiatočníkov ako aj pokročilých. Deti sú rozdelené podľa úrovne tenisu do skupín /začiatočníci – pokročilí/. Za týždeň dieťa nadobudne zručnosti vo forhende, bekhend, servis , volej, smeč a taktiku hry. Niektorí zvládnu aj záverečný turnaj. Okrem tenisu čaká na dorastencov motokáry 1x do týždňa, 1x splav dunaja s majstrom sveta dorastnecov v kvadriatlone /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/, squash, Spartak race, bubnomania, netradičné športy /mollky, petangue, freesbe/, florball turnaj, Baby kuchar bez čapice, barmanská show, cestovateľské utorky s malým Bubákom, melonový maraton na troj – kolobežkách, skuter games. Záverečný turnaj na konci týždňa. Celodenná strava s výberom z 3 jedál, pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori.

Match camp (9-15r) –
3 hodiny denne s trénerom z toho 1 hodina s trénerom na určená na techniku + 2 hodiny sú zápasy /štvorhra, dvojhra – taktika hry/. Za týždeň dieťa nadobudne zručnosti vo forhende, bekhend, servis , volej, smeč a taktiku hry. Niektorí zvládnu aj záverečný turnaj. Okrem tenisu čaká na dorastencov 1x splav dunaja s majstrom sveta dorastnecov v kvadriatlone /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/, squash, Spartak race, bubnomania, netradičné športy /mollky, petangue, freesbe/, florball turnaj, Baby kuchar bez čapice, barmanská show, cestovateľské utorky s malým Bubákom, melonový maraton na troj – kolobežkách, skuter games. Záverečný turnaj na konci týždňa. Celodenná strava s výberom z 3 jedál, pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori.

HTO camp (7-10r) – 3 hodiny tenisu denne pre mierne pokročilé deti, ktoré už vedia záklydy tenisu zo základnej čiary. 2 hodiny precvičovania techniky s trénerom  + 1 hodina sú zápasy – taktika hry to môžete očakávať od HTO. Za týždeň dieťa nadobudne zručnosti vo forhende, bekhend, servis , volej, smeč a taktiku hry. Niektorí zvládnu aj záverečný turnaj. Okrem tenisu čaká 1x splav dunaja s majstrom sveta dorastnecov v kvadriatlone /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/, squash, Spartak race, bubnomania, netradičné športy /mollky, petangue, freesbe/, florball turnaj, Baby kuchar bez čapice, barmanská show, cestovateľské utorky s malým Bubákom, melonový maraton na troj – kolobežkách, skuter games. Záverečný turnaj na konci týždňa. Celodenná strava s výberom z 3 jedál, pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori.

Babyfun junior camp (3-6r) – pre začiatočníkov. 2 hodiny denne tenisu  + 0,5 hodiny  kondičky … v skupinách max. 6 detí. Po týždni dieťa ovláda základy forhendu a bekhendu. Okrem tenisu čaká na det, 1x splav dunaja s majstrom sveta dorastnecov v kvadriatlone /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/, streda návšteva Botanickej záhrady, Spartak race, bubnomania, netradičné športy /mollky,petangue,freesbe/, Baby kuchar bez čapice, Cestovateľské utorky s malým Bubákom,melonový maraton na 3 kolobežkách,skuter games. a záverečný turnaj . Celodenná strava s výberom z 3 jedál,a pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori.

Teens camp (14-18r) – pre pokročilých. 5 hodin denne tenisu,trénerom. Okrem tenisu čaká na dorastencov motokáry 1x do týždňa, 1x splav dunaja s majstrom sveta dorastnecov v kvadriatlone /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/, squash, Spartak race, bubnomania, netradičné športy /mollky, petangue, freesbe/, florball turnaj, Baby kuchar bez čapice, barmanská show, cestovateľské utorky s malým Bubákom, melonový maraton na troj – kolobežkách, skuter games. Záverečný turnaj na konci týždňa. Celodenná strava s výberom z 3 jedál, pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori.

Ladies camp (11-18 ročné slečny) pre damy camp s krásnymi trénermi a inštruktormi s 4 hodkami tenisu8-9,11-13,16-17hod  ,módnou show,líčením,motokarami,squashom,romantickým člnkovaním v zátoke Dunaja s treneromOkrem tenisu čaká na lady  motokary 1x,i,2x rafting /v prípade vhodnej hladiny Dunaja/,1,5 hod.squashu,Spartak race,bubnomania,netradičné športy/mollky,petangue,freesbe/florball turnaj,Baby kuchar bez čapice,barmanská show,Cestovateľské utorky s malým Bubákom, melónový maraton na 3 kolobežkách,skuter games. a záverečný turnaj .Celodenná strava s výberom z 3 jedál,a pitný režim počas celého dňa a Pizza party na záver je pre Vaše dieťa super voľbou na leto a hlavne veľmi milí inštruktori. 


Sponzori