Predstavenie

Tenis vždy bol a je hrou džentlemanov, športom ľudí, ktorí sa snažili byť najlepší. Aj ja s mojou sestrou sme sa oddali tomuto krásnemu športu už od detstva. Vtedy ešte nebol šport biznisom, v ktorom ide o veľa peňazí.Bol jedinym možným spôsobom ako sa dostať za hranice. Častokrát som sa hnevala na skoré ranné vstávanie, tréningy, zápasy, turnaje. Niečo sme sa pri tom však naučili – prekonávať prekážky, organizovať si čas. Mojím snom bolo mať tenisovú školu a tento sen sa mi naplnil. Aj napriek veľkým prekážkam to bol aj tenis, ktorý mi pomohol splnit moje túžby a sestre z k vytvoreniu jednej z najväčších auditorskych firiem na Slovensku..Tenisom a nielen vrcholovým sa dá dnes dokázať veľmi veľa, vyštudovať školu v zahraniči, trénerska činnosť či zdokonalenie jazyka, hraním ligy v zahraniči, či v dospelom veku na poste managera sa nim daju získať kontakty a ako  spoločný rodinný šport tiež. Preto Vám dnes môžem s radosťou oznámiť, že tento rok oslávi tenisová škola Top Tenis už  svoje 22. narodeniny.

 

Vzorom pre Vaše deti – malých toptenistov, sú okrem svetových hviezd tenisu určite aj ich tréneri, ktorí sa snažia odovzdať im maximum svojich vedomostí a možno stať sa výchovným vzorom malých toptenistov. Trénerov vyberáme z najlepších študentov vysokých škôl a dôraz kladieme najmä na ich profesionalitu a prístup k deťom. Možno práve medzi malými tenistami sa nachádazajú talenty, ktoré môžu v budúcnosti prekvapiť tenisový svet. Práve preto je tu naša tenisová škola, aby im pomohla nájsť čo je v nich a ukázať to všetkým.

Dôležitý je aj prínos reklamných partnerov, ktorí nám umožňujú, aby tenisová škola Top Tenis úspešne fungovala a mohla deťom ponúkať z roka na rok kvalitnejšie služby.

V roku 2004 som navštívila seminár a skúšky poriadané známym tenisovým trénerom Vandenom Meerom. Verím, že najnovšie poznatky a skúsenosti z USA pomôžu našim tenistom napredovať v ďalšom tenisovom raste.V roku 2007  som bola ucastnickou 2 seminarov Dr.Barocha….A trenerov neustale skolime z novych dvd a manualov.  Pár z nich sú už bývalí top tenisti…Takže….

Želám všetkým deťom príjemne strávené chvíle v Top Tenise, rodičom veľa trpezlivosti, trénerom veľa malých Cibuliek a Hrbatých.

Alexandra Smékalová-Vyparinová
riaditeľka Top Tenis


Sponzori