HTO

HTO – Hľadáme tenisových olympionikov v roku 2013

Aj túto sezónu pokračujeme v Top Tenise v programe HTO – Hľadáme tenisových olympionikov. HTO je séria piatich turnajov pre deti do 10 rokov, pre ktoré sa Top Tenis snaží vytvárať vhodné podmienky. S radosťou môžeme skonštatovať, že tenisová škola Top Tenis sa stala najväčšou tenisovou základňou na Slovensku a takisto aj najväčšou liahňou tenisových talentov pre ostatné kluby! Náš pôvodný zámer, aby sa čo najviac detí z Top Tenisu umiestnilo v rebríčku HTO, nám vyšiel.

Vo vekovej kategórii do 10 rokov je dôležité, aby si dieťa vyvinulo pozitívny vzťah k tenisu. Nechceme preto deti viesť individuálne, ale súťaživou kolektívnou formou. Len málokto vydrží súkromné hodiny od šiestich do dvadsiatich šiestich, či tridsiatich rokov. Aj tento rok bude opäť zameraný na výber malých talentov, k čomu, veríme, nám pomôže aj otvorenie tenisovej triedy na ZŠ Mudroňová.

Podľa čoho vyberáme deti do HTO ?
– Výber talentov sa robí dva krát za rok, a to koncom zimy a koncom septembra. Výber sa robí podľa odporúčaní trénerov a po tom, ako si navrhnuté dieťa preverí trénerka Sandra.

Čo očakávame od dieťaťa ?
– V prvom rade pohybový talent, úspešné absolvovanie testov z rýchlosti a výkonnosti, pravidelná účasť na tréningoch.

Čo potrebujú rodičia malých tenistov v HTO ?

– Čas, čas, čas. Trénuje sa,dva až trikrát do týždňa a finančná náročnosť v tejto kategórii je vyššia ako v prípade klasického tréningu. Rodič si musí uvedomiť a zvážiť, či môže dieťaťu venovať čas trikrát v týždni a či chce znášať vyššie výdavky na vybavenie pre dieťa, ktoré budú z roka na rok narastať.

Kto dostal štipendiu na rok 2010?
Turček

Podľa čoho deti dostávajú štipendia?
Z 3 turnajov počas roka viď.www.toptenis.sk akcie roka, určíme poradie deti, takže treba dieťa priniesť na turnaj a potom spĺňať podmienku štipendii.30% zľava zo zimného turnusu z nášho cenníka a 50% zľava z letného cenníka

Družstva HTOsa hraje
– v septembri od 8-9 rokov
– v novembri od5- 7 rokov

Členstvo na rok od 1.5.2011 až do roku 1.5 .2013-50 Eur-obsahuje rodičká a poradenstvo,tréner čo bude absolvovať s detmi turnaje družstiev,3 turnaje v TT zdarma HTO campy  so zľavou –v prípade hrania davis cupu –zdarma členstvo

-je možné hrať aj turnaje jednotlivcov -7-9 rokov poradíme

 

 


Sponzori