Blíži sa leto bez korony

Späť na blog

Je síce už marec ,ale veľa z Vás už rozmýšľa čo s ratolesťou.Kedže tento rok  sa pravdepodobne kvôli korone nebude cestovať do zahraničia,ponúkame možnosť 2 alternatív ako stráviť s našimi sympatickými trénermi čas a to letnými campami alebo permanentkami.

Pripravujeme pre Vás 6 turnusov možno aj viac ak bude záujem.A čo nové sme pripravili?

Nových inštruktorov na aktivity mimo tenisu ale aj našich tenisových trénerov na ktorých ste zvyknutí.Rozvrh s trénermi bude visieť do konca apríla na www.toptenis.sk

Máte dieťa ,ktoré u nás hráva tenis,hraje družstvá a chodí na turnaje ?-má do 10 rokov -ideálne 2 superintenzívne campy ,alebo 1Hto camp a k tomu 10 hodín permanentku,najlepšie rozdeliť do 2 mesiacov.

Má nad 10 rokov? ideálne 2x superintezívny camp a 10 hodín permanentku,tiež rozložiť na 2 mesiace.

Máte dieťa čo má do 7 rokov a je u nás 1x -potom Baby camp

Máte dieťa čo má nad 7 rokov  a a je začiatočník potom normálny camp,ak je pokročilý dáme ho do inej skupiny.

Ak je dieťa nad 10 rokov a je začiatočník a má kondíciu potom takýto môže ísť aj na superintenzívny camp ,je rozdelený medzi začiatočníkov a pokročilých.

Dieťa sa môže aj počas campu presunúť do lepšej skupiny ,vždy sa nám jedná o kvalitné zaradenie dieťaťa.

Iné aktivity sú počas týždňa na 90% percent v areály Ftvš ,iba squash v Rosničke.Novými aktivitami bude určite  racketball,maximikádo,pickleball,dekoball a kreatívne stredy,geochoaching,tenisový basket.

Nebude chýbať pitný režim počas celého dňa ,výber z 3 jedál na obed ,či sladká desiata či ovocný olovrant. Služba od 730-17 hod.krásny areál.

A čo permanentky?

Tie sa dajú využiť počas celého dňa,od 730-17 sú lacnejšie a po 17 hod drahšie .Tie lacnejšie stoja 26 Eur/hod ,tie po 17 Hod 28 Eur/hod.V cene je zahrnutý tréner,náradie,pitný režim,prenájom dvorca.Permanentky fungujú 9 týždňov v lete,aj keď campy sú aj keď nie.Dá sa kúpiť 5 či 10 hodín.Objednavajú sa vždy týždeň dopredu a zrušiť sa dajú 48 hodín dopredu.

Komentáre