Referencie

Referencie

Napísali o nás spokojní rodičia

“Ďakujeme trénerom z tenisovej školy TopTenis za perfektné tréningy pre našu dcérku, ktorá si to veľmi užíva, zlepšuje sa a tento šport ju vďaka TopTenis naozaj baví. Minulé leto obe naše deti absolvovali aj tenisový camp, ktorý bol úžasne zorganizovaný. Už teraz sa deti tešia na camp opäť v lete. Doniesli si veľa zážitkov, zlepšenie techniky a najmä si užili s tenisom veľa zábavy. Odporúčame TopTenis pre deti v každom veku. Ďakujeme za kvalitné služby! :-)”

Miroslava Drobová

“Nášho syna Alexa chytil tenis od prvého tréningu v TopTenise, za čo chceme poďakovať super trénerom. Na tomto klube sa nám páčia aj rôzne spoločné akcie ako Klubové zápasy, MDD,… kde sa deti zabavia, ale môžu dostať aj ceny za bejbysky, ktoré dostávajú na tréningoch. A spoznajú sa aj rodiny detí. A Alex sa veľmi tešil aj z letného campu, kde bol zaujímavý program dokonca, keď mal počas campu narodeniny, tak ich tam aj parádne oslávil. Ďakujeme TopTenis ;)”

Eva Verner

“Ďakujem za ochotu a nekonečnú trpezlivosť trénerov z Toptenisu s mojim synom Martinkom. Aj napriek tomu, že je to dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami (nakoľko má Aspergerov syndróm), Toptenis to s ním ťahá už dva roky a radosť z tréningov stále víťazí nad inými pripadnými nezhodami:).”

Rapošova